Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Ibalgin® 200 mg

Ibalgin® 200 mg
V 33 e-shopech za cenu od 33 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz
Ibalgin® 200 mg
V 33 e-shopech za cenu od 33 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz

Léčivá látka:

Ibuprofen 200 mg v 1 potahované tabletě


Léková forma: potahované tablety
Velikost balení: 12, 24 tablet
Vhodné pro: dospělé a dospívající a děti od 6 let

  • Pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti
  • Snižuje horečku
  • Tlumí zánět

Léčivá látka:

Ibuprofen 200 mg v 1 potahované tabletě


Léková forma: potahované tablety
Velikost balení: 12, 24 tablet
Vhodné pro: dospělé a dospívající a děti od 6 let

  • Pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti
  • Snižuje horečku
  • Tlumí zánět

DÁVKOVÁNÍ

Děti 6–12 let: 1 tableta 2–3× denně, interval mezi jednotlivými dávkami 6–8 hodin. U dětí s hmotností do 30 kg nepřekračujte denní dávku 2 tablety (400 mg) během 24 hodin.

Dospělí a dospívající od 12 let: 1–2 tablety 3–4x denně. Interval mezi jednotlivými dávkami alespoň 4 hodiny.

Nepřekračujte denní dávku 6 tablet během 24 hodin, neurčí-li lékař jinak.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze

Nástup účinku proti bolesti:
30 minut, trvá 4–6 hodin.

Těhotenství ikona

Těhotné ženy mohou užívat Ibalgin® 200 mg pouze v 1. a 2. trimestru těhotenství, a to jen na výslovné doporučení lékaře. Přípravek nesmí užívat ženy ve třetím trimestru těhotenství. Kojící ženy mohou užívat Ibalgin® 200 mg, a to jen na výslovné doporučení lékaře. Ibuprofen je považován za lék první volby k léčbě bolesti a zánětu u kojících matek, zejména při krátkodobém použití.

Ibalgin® 200 mg potahované tablety je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Populární produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN® 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN® Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN® Duo Effect