Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Ibalgin® Duo Effect

Ibalgin® Duo Effect
V 57 e-shopech za cenu od 106 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz
Ibalgin® Duo Effect
V 57 e-shopech za cenu od 106 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz

Léčivá látka:

50g balení: ibuprofen 2,5 g, heparinoid S 100 mg. 100g balení: ibuprofen 5 g, heparinoid S 200 mg.

Ibuprofen působí protizánětlivě, potlačuje bolest, zmírňuje otok. Heparinoid S v místě použití zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě.


Léková forma: krém
Velikost balení: 50 g, 100 g
Vhodné pro: pro dospělé a dospívající od 12 let.

  • Vhodný k léčbě bolesti zad a k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů, jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů.

Léčivá látka:

50g balení: ibuprofen 2,5 g, heparinoid S 100 mg. 100g balení: ibuprofen 5 g, heparinoid S 200 mg.

Ibuprofen působí protizánětlivě, potlačuje bolest, zmírňuje otok. Heparinoid S v místě použití zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě.


Léková forma: krém
Velikost balení: 50 g, 100 g
Vhodné pro: pro dospělé a dospívající od 12 let.

  • Vhodný k léčbě bolesti zad a k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů, jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů.

DÁVKOVÁNÍ

Na postižené místo a jeho okolí vetřete 2–3krát denně 1 mm silnou vrstvu krému. Interval mezi jednotlivými aplikacemi 4–5 hodin.

Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech lze na počátku léčby překrýt ošetřené místo neprodyšným obvazem, nejlépe přes noc.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze

Bez parfemace.

Těhotenství ikona

Těhotné ženy mohou užívat Ibalgin® Duo Effect pouze v 1. a 2. trimestru těhotenství, a to po poradě s lékařem. V posledních třech měsících těhotenství se nesmí přípravek používat. Kojící ženy mohou po poradě s lékařem přípravek užívat krátkodobě a na malé plochy, ovšem neměl by být aplikován na oblast prsou kojící matky.



KOMBINACE PRO SILNOU BOLEST

Při silných bolestech pohybového aparátu je vhodné na doporučení lékaře podpořit léčbu užíváním tablet Ibalgin® 400 mg.

Ibalgin® 400 mg potahované tablety je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum.
Ibalgin® Duo Effect je volně prodejný lék k vnějšímu použití. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Populární produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN® 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN® Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN® Duo Effect