Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Ibalgin® Grip

Ibalgin® Grip
V 48 e-shopech za cenu od 99 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz
Ibalgin® Grip
V 48 e-shopech za cenu od 99 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz

Léčivá látka:

200 mg ibuprofenu a 5 mg fenylefrinhydrochloridu v 1 potahované tabletě.

Ibuprofen působí protizánětlivě, potlačuje bolest, zmírňuje otok a snižuje horečku. Fenylefrin snižuje otok v nosní dutině, uvolňuje ucpaný nos a zmírňuje tlak, který může způsobovat bolest hlavy.


Léková forma: potahované tablety
Velikost balení: 24 tablet
Vhodné pro: dospělé a dospívající od 12 let

  • Bolest vedlejších nosních dutin a ucpaný nos při chřipce a nachlazení.
  • Uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání.
  • Ulevuje také od dalších příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou horečka, bolesti hlavy, bolesti v krku.

Léčivá látka:

200 mg ibuprofenu a 5 mg fenylefrinhydrochloridu v 1 potahované tabletě.

Ibuprofen působí protizánětlivě, potlačuje bolest, zmírňuje otok a snižuje horečku. Fenylefrin snižuje otok v nosní dutině, uvolňuje ucpaný nos a zmírňuje tlak, který může způsobovat bolest hlavy.


Léková forma: potahované tablety
Velikost balení: 24 tablet
Vhodné pro: dospělé a dospívající od 12 let

  • Bolest vedlejších nosních dutin a ucpaný nos při chřipce a nachlazení.
  • Uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání.
  • Ulevuje také od dalších příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou horečka, bolesti hlavy, bolesti v krku.

DÁVKOVÁNÍ

Obvykle 2 tablety 3x denně (po 8 hodinách), interval mezi jednotlivými dávkami minimálně 4 hodiny.

Nepřekračujte maximální denní dávku 6 tablet během 24 hodin.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze

Nástup účinku proti bolesti:
Za 30 minut, trvá 4–6 hodin.
Maximální účinek při horečce je dosažen za 2–4 hodiny a trvá 4–8 i více hodin.

Těhotenství ikona

Užívání přípravku Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg není těhotným a kojícím ženám doporučeno, pokud lékař neurčí jinak. Přípravek nesmí užívat ženy ve třetím trimestru těhotenství. Přípravek Ibalgin Grip užívejte pouze pokud máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené ucpaným nosem.

Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg je volně prodejný lék k vnitřnímu užití.
Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Populární produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN<sup>®</sup> 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN<sup>®</sup> Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN<sup>®</sup> Duo Effect