Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Ibalgin® Junior

Ibalgin® Junior
V 54 e-shopech za cenu od 109 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz
Ibalgin® Junior
V 54 e-shopech za cenu od 109 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz

Léčivá látka:

Ibuprofen 40 mg v 1 ml suspenze


Léková forma: perorální suspenze
Velikost balení: 100 ml suspenze
Vhodné pro: pro děti od 6 let (s tělesnou hmotností od 20 kg)

  • Mírná až středně silná bolest, včetně bolesti hlavy a zubů
  • Léčba horečky

Léčivá látka:

Ibuprofen 40 mg v 1 ml suspenze


Léková forma: perorální suspenze
Velikost balení: 100 ml suspenze
Vhodné pro: pro děti od 6 let (s tělesnou hmotností od 20 kg)

  • Mírná až středně silná bolest, včetně bolesti hlavy a zubů
  • Léčba horečky

DÁVKOVÁNÍ

Pro přesné odměření doporučené dávky je v každém balení přiložena dávkovací odměrka. Suspenzi je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Věk Hmotnost Jednotlivá dávka Četnost podání během 24 h
6–9 let 20–29 kg 5 ml (200 mg ibuprofenu)
9–12 let 30> 7,5ml (300 mg ibuprofenu)

Odstup mezi jednotlivými dávkami musí být alespoň 6 až 8 hodin. Pokud je u dětí od 6 let a dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, poraďte se s lékařem.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze

Nástup účinku proti bolesti:
15 minut, snižuje horečku u dětí až na 8 hodin.


Ibalgin® Junior 40 mg/ml perorální suspenze je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Populární produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN® 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN® Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN® Duo Effect