Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Ibalgin® Rapid

Ibalgin® Rapid
V 54 e-shopech za cenu od 54 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz
Ibalgin® Rapid
V 54 e-shopech za cenu od 54 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz

Léčivá látka:

Ibuprofen 400 mg v 1 potahované tabletě.

Obsahuje ibuprofen ve formě ibuprofen-lysinátu, který se v těle snadno rozkládá, účinná látka se dobře vstřebává do krevního řečiště, a tak se rychle dostane ke zdroji bolesti.


Léková forma: potahované tablety
Velikost balení: 12 tablet
Vhodné pro: dospělé a dospívající od 12 let (s hmotností 40 kg a více)

  • Pomáhá při migréně a bolesti hlavy
  • Bolesti zubů
  • Menstruační bolesti
  • Bolesti svalů

Léčivá látka:

Ibuprofen 400 mg v 1 potahované tabletě.

Obsahuje ibuprofen ve formě ibuprofen-lysinátu, který se v těle snadno rozkládá, účinná látka se dobře vstřebává do krevního řečiště, a tak se rychle dostane ke zdroji bolesti.


Léková forma: potahované tablety
Velikost balení: 12 tablet
Vhodné pro: dospělé a dospívající od 12 let (s hmotností 40 kg a více)

  • Pomáhá při migréně a bolesti hlavy
  • Bolesti zubů
  • Menstruační bolesti
  • Bolesti svalů

DÁVKOVÁNÍ

Počáteční dávka je 1 tableta, poté 1 tableta každých 6 hodin podle potřeby. Interval mezi jednotlivými dávkami by měl být vždy alespoň 6 hodin.

Nepřekračujte denní dávku 3 tablety během 24 hodin, neurčí-li lékař jinak.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze

Nástup účinku proti bolesti:
Již za 15 minut.

Těhotenství ikona

Těhotné ženy mohou užívat Ibalgin® Rapid pouze v 1. a 2. trimestru těhotenství, a to jen na výslovné doporučení lékaře. Přípravek nesmí užívat ženy ve třetím trimestru těhotenství. Kojící ženy mohou Ibalgin® Rapid užívat krátkodobě po poradě s lékařem nebo lékárníkem.

Ibalgin® Rapid 400 mg potahované tablety je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Populární produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN<sup>®</sup> 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN<sup>®</sup> Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN<sup>®</sup> Duo Effect