Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Ibalgin® Rapidcaps 200 mg

Ibalgin® Rapidcaps 200 mg
V 50 e-shopech za cenu od 59 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz
Ibalgin® Rapidcaps 200 mg
V 50 e-shopech za cenu od 59 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz

Léčivá látka:

Ibuprofen 200 mg v 1 měkké tobolce.

Obsahuje ibuprofen v tekuté formě. Měkké tobolky se v těle snadno rozkládají a okamžitě uvolňují účinnou látku, která se rychleji vstřebává do krevního oběhu a díky tomu se rychle dostane k místu bolesti.


Léková forma: měkké tobolky
Velikost balení: 24 tobolek
Vhodné pro: dospělé a dospívající a děti od 6 let (od 20 kg tělesné hmotnosti)

  • Pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti
  • Snižuje horečku
  • Tlumí zánět

Léčivá látka:

Ibuprofen 200 mg v 1 měkké tobolce.

Obsahuje ibuprofen v tekuté formě. Měkké tobolky se v těle snadno rozkládají a okamžitě uvolňují účinnou látku, která se rychleji vstřebává do krevního oběhu a díky tomu se rychle dostane k místu bolesti.


Léková forma: měkké tobolky
Velikost balení: 24 tobolek
Vhodné pro: dospělé a dospívající a děti od 6 let (od 20 kg tělesné hmotnosti)

  • Pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti
  • Snižuje horečku
  • Tlumí zánět

DÁVKOVÁNÍ

Dospělí a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti): Vezměte si jednu nebo dvě tobolky přípravku Ibalgin® Rapidcaps 200 mg a zapijte vodou, až třikrát denně podle potřeby. Dodržujte interval alespoň 4 hodiny mezi jednotlivými dávkami.

Neužívejte více než 6 tobolek přípravku Ibalgin® Rapidcaps 200 mg během 24 hodin.

Děti od 6 let věku (od 20 kg do 39 kg tělesné hmotnosti). Pro tuto věkovou skupinu je doporučen Ibalgin® Rapidcaps 200 mg. Maximální denní dávka ibuprofenu je 20–30 mg na kg hmotnosti rozdělených do 3 až 4 jednotlivých dávek.

  • Děti od 6 let (20–39 kg tělesné hmotnosti) užívají jednu tobolku Ibalgin® Rapidcaps 200 mg.
  • Děti 20–29 kg až třikrát denně podle potřeby. Nejvýše 3 tobolky (až 600 mg ibuprofenu) v průběhu 24 hodin. Dodržujte interval alespoň 8 hodin mezi jednotlivými dávkami.
  • Děti 30–39 kg až čtyřikrát denně podle potřeby. Nejvýše 4 tobolky (až 800 mg ibuprofenu) v průběhu 24 hodin. Dodržujte interval alespoň 6–8 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze

Délka účinku proti bolesti:
Až 8 hodin.

Těhotenství ikona

Těhotné ženy mohou užívat Ibalgin® Rapidcaps 200 mg měkké tobolky pouze v 1. a 2. trimestru těhotenství, a to jen na výslovné doporučení lékaře. Přípravek nesmí užívat ženy ve třetím trimestru těhotenství. Kojící ženy by Ibalgin® Rapidcaps 200 mg měkké tobolky neměly užívat.

Ibalgin® Rapidcaps 200 mg měkké tobolky je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Populární produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN® 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN® Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN® Duo Effect