Sanofi
Ibalgin navbar-element
MENU

Migralgin®

Migralgin®
V 44 e-shopech za cenu od 73 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz
Migralgin®
V 44 e-shopech za cenu od 73 Kč
Porovnat ceny na Heureka.cz

Léčivá látka:

Kyselina acetylsalicylová 250 mg, paracetamol 250 mg, kofein 50 mg v jedné tabletě.

Trojkombinace léčivých látek je mnohem účinnější než použití těchto látek jednotlivě. Kombinace také zkracuje dobu nástupu analgetického účinku. Paracetamol ulevuje od bolesti. Kyselina acetylsalicylová ulevuje od bolesti a působí protizánětlivě. Kofein potlačuje příznaky únavy, podporuje duševní činnost a výkonnost. Zkracuje nástup účinku paracetamolu a kyseliny acetylsalicylové a zesiluje také jejich účinky.


Léková forma: tablety
Velikost balení: 20 tablet
Vhodné pro: pro dospělé a dospívající od 12 let.

  • K akutní léčbě mírné až středně silné bolesti hlavy při záchvatech migrény s aurou i bez aury
  • K léčbě tenzní bolesti hlavy

Léčivá látka:

Kyselina acetylsalicylová 250 mg, paracetamol 250 mg, kofein 50 mg v jedné tabletě.

Trojkombinace léčivých látek je mnohem účinnější než použití těchto látek jednotlivě. Kombinace také zkracuje dobu nástupu analgetického účinku. Paracetamol ulevuje od bolesti. Kyselina acetylsalicylová ulevuje od bolesti a působí protizánětlivě. Kofein potlačuje příznaky únavy, podporuje duševní činnost a výkonnost. Zkracuje nástup účinku paracetamolu a kyseliny acetylsalicylové a zesiluje také jejich účinky.


Léková forma: tablety
Velikost balení: 20 tablet
Vhodné pro: pro dospělé a dospívající od 12 let.

  • K akutní léčbě mírné až středně silné bolesti hlavy při záchvatech migrény s aurou i bez aury
  • K léčbě tenzní bolesti hlavy

DÁVKOVÁNÍ

1–2 tablety až 3x denně. Interval mezi dávkami minimálně 4 hodiny. Tablety by měly být užívány rozpuštěné v malém množství vody, anebo spolknuty celé (nerozžvýkané) a zapité dostatečným množstvím vody.

Nepřekračujte maximální denní dávku 6 tablet během 24 hodin.

Příbalová informace pro uživatele: Stáhnout v pdf Webová verze

Těhotenství ikona

Migralgin® smí být podáván ženám v 1. a 2. trimestru jen na výslovné doporučení lékaře. V posledních třech měsících těhotenství se nesmí užívat. U kojících žen přípravek Migralgin® nesmí být užíván po delší dobu nebo ve vyšších dávkách. Krátkodobé užívání přípravku po poradě s lékařem nebo lékárníkem v doporučených dávkách nevyžaduje přerušení kojení.

Migralgin® 250 mg/250 mg/50 mg tablety je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.


Populární produkty
Ibalgin® 400
IBALGIN® 400
Ibalgin® Rapidcaps
IBALGIN® Rapidcaps
Ibalgin® Duo Effect
IBALGIN® Duo Effect